statystyki szczegółowe

Aktualności

A P JASŁO : SIARKA TARNOBRZEG

• autor: jasok-----, 2013-09-14 18:50

W meczu Młodzików Starszych AP Jasło wygrywa 2:0 z Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie świetna gra naszych chłopców i z wielu sytuacji bramkowych wykorzystujemy dwie. W 9 minucie Rafał Niedziałkowski strzela na 1:0, a w 21 Jacek Kuchta trafia po raz drugi. W drugiej połowie gra się trochę wyrównała i obie drużyny stworzyły po 2-3 sytuacje bramkowe. Bramki nie padły bo dobrze bronili bramkarze, albo brakło precyzji strzelającym.

W meczu Młodzików Młodszych również AP Jasło wygrywa 2:0. Początek meczu to gra głównie w środku pola. W 8 minucie w zamieszaniu pod bramką Siarki sprytem wykazuje się Mateusz Niedziałkowski /rocznik 2004/ i strzela na 1:0. Po stracie bramki Siarka próbowała wyrównać, ale nasza obrona zagrała dzisiaj praktycznie bezbłędnie. W drugiej połowie Siarka nie stworzyła sobie sytuacji bramkowej. My mieliśmy trzy i jedną wykorzystaliśmy. W 49 minucie Piotrek Stasiak dobrze zagrał z rzutu rożnego a Jakub Sokołowski strzelił bramkę na 2:0. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.