statystyki szczegółowe

Aktualności

SOKÓŁ NISKO : A P JASŁO

• autor: jasok-----, 2013-09-07 18:45

W 5 kolejce Ligii Podkarpackiej AP Jasło zagrała w Nisku z Sokołem. Drużyna rocznika 2001 zremisowała 0:0. Mecz w pierwszej połowie wyrównany. W 2 połowie bardzo silna fizycznie drużyna z Niska osiągnęła lekką przewagę w polu. Sytuacji bramkowych było bardzo mało. I wynik remisowy jest sprawiedliwy.

Rocznik 2002/2003 wygrał swój mecz 6:0. Już w 4 minucie J. Betlej ratuje nas przed stratą bramki broniąc w sytuacji sam na sam. Później to już my dyktowaliśmy warunki i w 12 minucie J. Sokołowski strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów wyprowadza nas na prowadzenie. W 16 minucie po zagraniu P. Stasiaka z rzutu rożnego ponownie J. Sokołowski strzałem głową w samo okienko bramki podwyższa wynik na 2:0. Do przerwy jeszcze M. Niedziałkowski /rocznik 2004/ w 27 minucie strzela swojego pierwszego gola w tym meczu i jest 3:0. W drugiej połowie jeszcze większa przewaga naszej drużyny. Z wielu sytuacji strzelamy kolejne 3 bramki. W 35 minucie ponownie M. Niedziałkowski, w 42 Jerzy Michowicz /rocznik 2003/ i w 48 minucie Piotrek Stasiak pięknym strzałem  ustala wynik meczu na 6:0.

W rozwinięciu wyniki innych meczy tej kolejki.