Akademia Piłkarska Jasło - strona nieoficjalna

WISŁA KRAKÓW : LEGIA WARSZAWA

• autor: jasok-----, 2013-09-05 16:02

6 października 2013 /niedziela/ o godzinie 15:30 odbędzie się mecz Wisłą Kraków : Legia Warszawa. Ostatni wyjazd do Krakowa cieszył się ogromnym powodzeniem /pojechało ponad 90 osób/.  Dużo chłopców pyta czy będzie możliwość pojechania na inny mecz do Krakowa. Wychodząc naprzeciw Akademia Piłkarska organizuje kolejny wyjazd tym razem na mecz Wisły z mistrzem Polski Legią Warszawa. Chętni proszeni są o zgłaszanie tego faktu trenerom z którymi mają zajęcia. Koszt jest taki sam jak poprzednio /bilet, obiad, transport/ - 60 zł - dotyczy dzieci i rodziców ktorzy jadą po raz pierwszy. Rodzice którzy jadą drugi raz koszt 100 zł /koniec promocji na bilet, trzeba zapłacić jak normalny kibic/.

autor: Bogaci 2013-11-14 17:01:15

Profil Bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Autor: Treść:pozostało znaków:

Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Dukla