statystyki szczegółowe

Aktualności

STAL RZESZÓW : AP JASŁO

• autor: jasok-----, 2013-08-30 20:10

W 3 kolejce nasi zawodnicy udali się do Rzeszowa na mecz ze Stalą. Młodzicy Starsi przegrali swój mecz 3:4 /bramki Kuchta, Szetlak i Chochołek/. Natomiast Młodzicy Młodsi ulegli rywalowi 1:2 /bramka Stasiak/. W meczu rocznika 2001 już w 1 minucie tracimy bramkę. Później w 10 min. po ładnej akcji bramkę strzela Kuchta/debiut w naszej drużynie/. Niestety po błędach naszego bramkarza Stal strzela kolejne 2 bramki i prowadzi 3:1. My nie poddajemy się, strzelamy kontaktowego gola i jest już tylko 2:3. Gospodarze zaczynają od środka i po rozegraniu piłki wychodzą na prowadzenie 4:2. Końcówka należy do nas strzelamy bramkę na 3:4 w 58 minucie. Na więcej brakło czasu i umiejętności. W meczu rocznika 2002 pierwsze 15 minut to dobra gra naszej drużyny i piękny gol Stasiaka. Później do głosu doszli gospodarze którzy w 24 minucie wyrównują.  Po strzeleniu bramki Stal zaczęła grać bardzo ostro. Kilka wykluczeń zawodników Stali przez bardzo dobrze prowadzącego oba mecze sędziego nie ostudziły zapału naszych rywali którzy polowali bardziej na nogi naszych zawodników niż grali w  piłkę. W 38 minucie gospodarze strzelają 2 bramkę. Końcówka należy do nas ale niestety nie udało się wyrównać. W środę kolejny mecz ze Stalą Mielec.